Podnośniki

Serwis -Sprzedaż -Transport
Co oferujemy?
Podnośniki dla Twojej firmy
Wynajem, sprzedaż podnośników
(+48) 533 305 303
wynajem@wena-cup.pl
Wynajem, sprzedaż podnośników
(+48) 502 328 268
niechaj@wena-cup.pl
Dlaczego my?
Istniejemy od 2004 roku
podnosnik

Sprzedaż

Oprócz oferty wynajmu prowadzimy również sprzedaż sprzętu nowego i używanego znanych na polskim rynku marek. Sprzedając nowe jak i używane maszyny gwarantujemy dostęp do części oraz mobilny serwis. Prowadzimy również skup maszyn używanych, poleasingowych od klientów indywidualnych i firm.

Serwis

Posiadamy serwis techniczny wyposażony w mobilne warsztaty naprawcze, dzięki czemu czas usunięcia ewentualnych usterek skróciliśmy do minimum. Serwisanci posiadają uprawnienia do obsługi i konserwacji podestów ruchomych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Posiadamy komorę do piaskowania i komorę lakierniczą.

Transport

Nasza firma realizuje specjalistyczny transport maszyn budowlanych, czyli sprzętów trudnych do przewozu ze względu na ponadprzeciętne gabaryty i wagę. Dysponujemy dedykowanymi do realizacji usługi środkami transportu, takimi jak naczepy niskopodwoziowe, lawety, HDS.

Wynajem

Grupa Wena funkcjonuje od 2004 roku, oferujemy swoim Klientom najnowsze maszyny wiodących producentów: GENIE, JLG, zapewniają one najwyższy poziom bezpieczeństwa, maksymalną wydajność pracy. W naszej ofercie znajdują się podesty ruchome, ładowarki teleskopowe – do wynajmu i sprzedaży. Wyróżniają nas wysokie standardy obsługi Klientów, sprawnie działający serwis.


wynajem podnosników
sprzedaż podnosników


15 lat doświadczenia

Sprostamy każdemu zadaniu. Tam gdzie nie dosięgasz, my damy radę!

Zaufany partner

Nasi Klienci doceniają wysoki poziom usług i polecają nas innym.

Bezpieczeństwo

Wszyscy operatorzy posiadają niezbędne ubezpieczenia i sprzęt.

Dojedź do nas
Dane kontaktowe